Skup złomu

Jeśli tylko chcesz pozbyć się z domu bądź firmy, zalegających elementów stalowych, a do tego zarobić na tym pieniądze to przyjdź do Nas!

Zajmujemy się skupem złomu stalowego oraz kolorowego od firm oraz klientów indywidualnych. Masz u Nas gwarancję rzetelnej wyceny oraz atrakcyjnych cen skupu .

Oferujemy najbardziej atrakcyjne ceny w okolicy oraz natychmiastową realizację transakcji, za co otrzymasz pieniądze od razu do ręki. Zaletą Naszych usług jest urozmaicona oferta, dzięki której masz możliwość u Nas sprzedać praktycznie każdy przedmiot metalu kolorowego i stalowego, co daje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Skupujemy złom stalowy o różnej grubości, złom kolorowy oraz makulaturę. Współpracujemy ze stałymi odbiorcami na terenie śląska i zagłębia. Dysponujemy odpowiednim zapleczem oraz własnym transportem, dzięki czemu większe ilości złomu możemy odebrać bezpośrednio od klienta. Wystawiamy na zakupione surowce odpowiednie dokumenty wymagane przez prawo.

Skup złomu to Nasza główna działalność. Skupujemy złom stalowy i kolorowy. Zapraszamy do Naszego skupu złomu w Dąbrowie Górniczej .

siedziba firmy Mat-Złom w Będzin, abrowa Górnicza, skup złomu stalowego i samochodów

Skup złomu

Skupujemy złom od firm, jak i od klientów indywidualnych, a Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb małych i dużych usług. Dzięki wysokiej jakości używanych przez Nas sprzętów, transakcje przebiegają sprawnie, a Państwo mają pieniądze od razu. Dodatkowo dla Klientów mamy w ofercie transport skupowanych elementów, wykorzystywany do załadunku oraz rozładunku złomu.

siedziba firmy Mat-Złom w Będzin, abrowa Górnicza, skup złomu stalowego i samochodów

Sprawdzony partner

U Nas mogą Państwo liczyć na dogodne warunki współpracy, dzięki wykwalifikowanemu zespołowi Naszej firmy, który sprawnie zajmuje się przeprowadzaniem transakcji. Dlatego zapraszamy do długoterminowej współpracy, dostawców, którzy posiadają stałe źródła surowców.

Postaw na MAT-ZŁOM, postaw na nasze doświadczenie.