Skup samochodów, recykling pojazdów

Chcesz szybko pozbyć się samochodu? Jesteśmy gotowi kupić każdy samochód nie nadający się do użytku, czy to ze względu na wiek, stan techniczny, czy pojazd powypadkowy!

Nawet jeśli jesteś przywiązany do swojego auta i darzysz go sentymentem, pomimo jego nieużyteczności, przyczyniasz się do obniżenia jego wartości. Pamiętaj, że złomowanie samochodu , który jest niesprawny i zalega na Twoim podwórku, jest najlepszym rozwiązaniem. Taka decyzja jest obowiązkiem, który wynika z Ustawy o recyklingu pojazdu wycofanego z eksploatacji.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zapewni Państwu szybkie i korzystne przeprowadzenie transakcji. Chcemy, aby Państwo byli zadowoleni, dlatego dokładamy starań, aby oferowane przez Nas usługi były dla Państwa jak najbardziej korzystne.

Skupujemy pojazdy przeznaczone na złom. Wystawiamy odpowiednie dokumenty na złomowane samochody , aby mogli Państwo bez żadnych problemów wyrejestrować samochód w Urzędzie Komunikacji. Możemy również zaproponować odbiór auta bezpośrednio od Państwa, ponieważ posiadamy własny transport.

Zapraszamy do naszego skupu samochodów w Dąbrowie Górniczej ! W szczególności kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Dąbrowy Górniczej , Będzina , ale też całego województwa śląskiego.

siedziba firmy Mat-Złom w Będzin, abrowa Górnicza, skup złomu stalowego i samochodów

Skup samochodów

Jako firma skupujemy samochody nie nadające się już do eksploatacji, bez względu na markę, czy stopień zużycia pojazdu. Nasza oferta dotyczy zarówno aut całych, składaków, czy mocno zaniedbanych i uszkodzonych. Pojazdy odbieramy os klienta własnym transportem.

siedziba firmy Mat-Złom w Będzin, abrowa Górnicza, skup złomu stalowego i samochodów

Recykling pojazdów

Posiadamy wszelkie pozwolenia na złomowanie samochodów nie nadających się do użytku. Aby przyjąć taki pojazd, należy przygotować niezbędne dokumenty takie jak: dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz dowód osobisty właściciela. Wszystkie zakupione pojazdy są demontowane oraz następuje segregacja określonych surowców, takich jak guma, plastiki, karoseria. Zgłoś się do Nas, a przyjedziemy po Twój samochód i wszelkie formalności załatwimy na miejscu.

Postaw na MAT-ZŁOM, postaw na nasze doświadczenie.